Introligator - posumowanie pierwszego roku💚
Introligator to dziedzina mocno wymagająca , ale też następna lekcja mojego życia. To spory wysiłek, ale również poczucie sensu i podniesienie poziomu rozwoju. To dobra rehabilitacja manualna oraz społeczna. To okazja do zatrzymania się. Dostrzeżenie jak wiele niezwykłych zdarzeń już miało miejsce. To moment do wystawienia oceny samemu sobie. To chwila na kształtowanie umysłu, umiejętności, ale przede wszystkim swojego wielkiego serca. Osoby z niepełnosprawnością chcą być postrzegane jako ludzie wrażliwi, ale nie dlatego, że mają trudności tylko dlatego, że mają potrzebę na szeroko szczere wyrażanie swojego potencjału. Gdy czasem pojawiają się wątpliwości we własne możliwości podczas nauki lub wykonywania poszczególnych zadań to oni nasi nauczyciele rozpalają iskrę nadziei w naszych wnętrzach. Wniosek z tego jest taki, że często ważniejszy jest wkład a nie tylko i wyłą...