Introligator - podsumowanie pierwszego roku馃挌

 

      Introligator to dziedzina mocno wymagaj膮ca, ale te偶 nast臋pna

 lekcja mojego 偶ycia.

To spory wysi艂ek, ale r贸wnie偶 poczucie sensu i podniesienie poziomu rozwoju. 

To cudowna rehabilitacja manualna

 oraz spo艂eczna.

To okazja do zatrzymania si臋. 

Dostrze偶enie jak wiele niezwyk艂ych zdarze艅 ju偶 mia艂o miejsce.

To moment do wystawienia oceny samemu sobie. 

To chwila na kszta艂towanie umys艂u, umiej臋tno艣ci, ale przede wszystkim swojego wielkiego serca.

Osoby z niepe艂nosprawno艣ci膮 chc膮 by膰 postrzegane jako ludzie wra偶liwi,

 ale nie dlatego, 偶e maj膮 trudno艣ci tylko dlatego, 偶e maj膮 potrzeb臋 na szeroko szczere wyra偶anie swojego potencja艂u. 

Gdy czasem pojawiaj膮 si臋 w膮tpliwo艣ci 

we w艂asne mo偶liwo艣ci podczas nauki

 lub przy wykonywaniu poszczeg贸lnych

 zada艅 to oni nasi nauczyciele 

rozpalaj膮 iskr臋 nadziei w naszych wn臋trzach. 

Wniosek z tego jest taki, 偶e cz臋sto wa偶niejszy jest wk艂ad a nie tylko i wy艂膮cznie efekt.  

Dzi臋kuj臋 wszystkim za prze偶ywanie

 tych emocji i wsp贸lny czas.

Do przyjemnego zobaczenia 

we wrze艣niu.

Ju偶 jestem ciekawa co si臋 wydarzy dalej....

Specjalne podzi臋kowania kieruj臋

 do Pani Dagmary, Pani Karoliny, 

Pani Jadzi, 

Pani Oleny oraz jak zawsze do Mojej

 Pani Agnieszki, Pani Magdy i do ca艂ego grona pedagogicznego za stwarzanie niegasn膮cej przyjaznej atmosfery 

na zaj臋ciach i kursach, ale przede

 wszystkim ogromne uznanie dla 

Mojej mamy za pomaganie mi w realizowaniu tych wszystkich moich pragnie艅 oraz og贸lnie dzi臋kuj臋 Moim rodzicom, rodzince i przyjacio艂om za ka偶dy podziw moich sukces贸w.

Kochani czytelnicy:

Dzi臋kuj臋 , 偶e chcecie by膰 cz臋艣ci膮 Moich prze偶y膰.  

Wsp贸艂odczuwaj膮c moje historie….

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wnioski po koncercie Sylwii Grzeszczak w ergo Arenie

Warto si臋 nad tym zastanowi膰!

Szczere przes艂anie!