Introligator - posumowanie pierwszego roku馃挌


         Introligator to dziedzina mocno wymagaj膮ca, ale te偶 nast臋pna

      lekcja mojego 偶ycia.

To spory wysi艂ek, ale r贸wnie偶 poczucie sensu i podniesienie poziomu rozwoju. 

To cudowna rehabilitacja manualna oraz spo艂eczna.

To okazja do zatrzymania si臋. 

Dostrze偶enie jak wiele niezwyk艂ych zdarze艅 ju偶 mia艂o miejsce.

To moment do wystawienia oceny samemu sobie. 

To chwila na kszta艂towanie umys艂u, umiej臋tno艣ci, ale przede wszystkim swojego wielkiego serca.

Osoby z niepe艂nosprawno艣ci膮 chc膮 by膰 postrzegane jako ludzie wra偶liwi, ale nie dlatego, 偶e maj膮 trudno艣ci tylko dlatego, 偶e maj膮 potrzeb臋 na szeroko szczere wyra偶anie swojego potencja艂u. 

Gdy czasem pojawiaj膮 si臋 w膮tpliwo艣ci 

we w艂asne mo偶liwo艣ci podczas nauki

 lub wykonywania poszczeg贸lnych

 zada艅 to oni nasi nauczyciele 

rozpalaj膮 iskr臋 nadziei w naszych wn臋trzach. 

Wniosek z tego jest taki, 偶e cz臋sto wa偶niejszy jest wk艂ad a nie tylko i wy艂膮cznie efekt.  

Dzi臋kuj臋 wszystkim za prze偶ywanie

 tych emocji i wsp贸lny czas.

Do przyjemnego zobaczenia we wrze艣niu.

Ju偶 jestem ciekawa co si臋 wydarzy dalej....

Specjalne podzi臋kowania kieruj臋 do Pani Dagmary, Pani Karoliny, Pani Jadzi, 

Pani Oleny oraz jak zawsze do Mojej

 Pani Agnieszki oraz Pani Magdy i do ca艂ego grona pedagogicznego za stwarzanie niegasn膮cej przyjaznej atmosfery na zaj臋ciach i kursach, ale przede wszystkim ogromne uznanie dla Mojej mamy za pomaganie mi w realizowaniu tych wszystkich moich pragnie艅 oraz og贸lnie dzi臋kuj臋 Moim rodzicom, rodzince i przyjacio艂om za ka偶dy podziw moich sukces贸w.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wnioski po koncercie Sylwii Grzeszczak w ergo Arenie

Warto si臋 nad tym zastanowi膰!

Szczere przes艂anie!