Introligator - posumowanie pierwszego roku馃挌
Introligator to dziedzina mocno wymagaj膮ca, ale te偶 nast臋pna
lekcja mojego 偶ycia.
To spory wysi艂ek, ale r贸wnie偶 poczucie sensu i podniesienie poziomu rozwoju.
To cudowna rehabilitacja manualna oraz spo艂eczna.
To okazja do zatrzymania si臋.
Dostrze偶enie jak wiele niezwyk艂ych zdarze艅 ju偶 mia艂o miejsce.
To moment do wystawienia oceny samemu sobie.
To chwila na kszta艂towanie umys艂u, umiej臋tno艣ci, ale przede wszystkim swojego wielkiego serca.
Osoby z niepe艂nosprawno艣ci膮 chc膮 by膰 postrzegane jako ludzie wra偶liwi, ale nie dlatego, 偶e maj膮 trudno艣ci tylko dlatego, 偶e maj膮 potrzeb臋 na szeroko szczere wyra偶anie swojego potencja艂u.
Gdy czasem pojawiaj膮 si臋 w膮tpliwo艣ci
we w艂asne mo偶liwo艣ci podczas nauki
lub wykonywania poszczeg贸lnych
zada艅 to oni nasi nauczyciele
rozpalaj膮 iskr臋 nadziei w naszych wn臋trzach.
Wniosek z tego jest taki, 偶e cz臋sto wa偶niejszy jest wk艂ad a nie tylko i wy艂膮cznie efekt.
Dzi臋kuj臋 wszystkim za prze偶ywanie
tych emocji i wsp贸lny czas.
Do przyjemnego zobaczenia we wrze艣niu.
Ju偶 jestem ciekawa co si臋 wydarzy dalej....
Specjalne podzi臋kowania kieruj臋 do Pani Dagmary, Pani Karoliny, Pani Jadzi,
Pani Oleny oraz jak zawsze do Mojej
Pani Agnieszki oraz Pani Magdy i do ca艂ego grona pedagogicznego za stwarzanie niegasn膮cej przyjaznej atmosfery na zaj臋ciach i kursach, ale przede wszystkim ogromne uznanie dla Mojej mamy za pomaganie mi w realizowaniu tych wszystkich moich pragnie艅 oraz og贸lnie dzi臋kuj臋 Moim rodzicom, rodzince i przyjacio艂om za ka偶dy podziw moich sukces贸w.

Komentarze
Prze艣lij komentarz